با ثبت‌نام در سایت و ارتقاء حساب می‌تونید به تمام فایل‌ها دسترسی داشته باشید و در هر زمان آپدیت های اونها رو رایگان دریافت کنید.

همین امروز ثبت نام کن
بیست‌تمزمقالات آموزشیمقالات آموزشی وردپرسحل مشکل خطای ۴۰۴ در نوشته‌های وردپرس

حل مشکل خطای ۴۰۴ در نوشته‌های وردپرس

گاهی اوقات ممکن است یک مشکل کوچک وب‌سایت شما را از دسترس مخاطبان‌تان خارج نماید. با این‌حال، معمولا پیدا کردن یک راه حل برای رفع مشکلات در وردپرس آسان است. ما در مقاله‌ای به بررسی اکثر خطاهای رایج وردپرس مانند خطای ۵۰۲ یا خطای اتصال به دیتابیس وردپرس که کاربران ممکن است با آنها برخورد کنند پرداخته‌ایم. یکی دیگر از خطاهای رایج که بیشتر مدیران وب‌سایت‌های وردپرسی با آن مواجه می‌شوند، خطای ۴۰۴ در نوشته‌های وردپرس است. در این مقاله نحوه رفع این مشکل را توضیح می‌دهیم. همراه ما باشید.

رفع خطای ۴۰۴ – پیدا نشد نوشته‌های وردپرس

در این مورد، کاربر به بخش مدیریت و صفحه اصلی سایت دسترسی دارد اما هنگام ورود به نوشته‌های وردپرس، خطای ۴۰۴ دریافت می‌کند. در اینجا باید به شما بگوییم که نگران از دست دادن نوشته‌هایتان نباشید چون در بیشتر موارد نوشته‌های شما وجود دارند و جایشان کاملا امن است. این اتفاق معمولا زمانی رخ می‌دهد که فایل .htaccess شما حذف شده باشد و یا مشکلی در بازنویسی این فایل پیش آمده باشد. باید تنظیمات پیوندهای یکتای وردپرس را بررسی کنید.

به مسیر تنظیمات » پیوندهای یکتا بروید و بدون اینکه کار خاصی انجام دهید تنها بر روی دکمه دخیره تنظیمات کلیک کنید.

این کار باعث می‌شود تا تنظیمات پیوندهای یکتای سایت شما و دسترسی بازنویسی .htaccess  به‌روز شود. در بیشتر موارد این راه‌حل مشکل خطای ۴۰۴ در نوشته‌های وردپرس را رفع خواهد کرد. اما اگر این روش برای شما جواب نداد، باید فایل .htaccess خود را به صورت دستی به‌روزرسانی کنید.

به هاست خود وارد شوید و فایل .htaccess را که در محل نصب وردپرس قرار دارد را ویرایش نمایید و کدهای زیر را در آن قرار دهید.

امیدواریم این مقاله در مورد حل مشکل خطای ۴۰۴ در نوشته‌های وردپرس به شما کمک کرده باشد. شاد و پیروز باشید.